SOUTĚŽE

 

Soutěž o 2x2 vstupy na Paul Kalkbrenner | Colours Selection

Jednou z dlouho očekávaných událostí letošního léta bude bez nejmenších pochyb další vystoupení německého DJe a producenta Paula Kalkbrennera u nás. Stane se tak už 22. srpna ve Žlutých lázních pod hlavičkou Colours Selection a v rámci turné k osmé desce "Parts Of Life". Vy máte nyní jedinečnou možnost vyhrát 2x2 vstupy na tuto akci, přičemž soutěžní otázka je pro každého fanouška taneční muziky velmi velmi jednoduchá. Teď už vám musí jen štěstí při losování přát. Držíme palce a užijte si tenhle mejdan na plné pecky!

 

Soutěž bude ukončena 20. srpna, za kontaktování výherce je zodpovědný promotér. Kompletní informace o akci naleznete zde.

V jakém filmu si Paul Kalkbrenner zahrál?
a) Trainspotting
b) Berlin Calling
c) Coming Down
 
 
 
 
 
 

Odesláním soutěžního formuláře souhlasím s tím, aby provozovatel webu použil moji emailovou adresu pro vlastní potřebu ve smyslu zákona č.101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů a za účelem kontaktování a předání výher a rozesílání pravidelných informací o nových zajímavých soutěžích. Osobní údaje zde uvedené nebudou poskytnuty žádné další straně. Z případného mailingu je možné se kdykoli zdarma trvale odhlásit.

 
 
 
 
 
 
 
 

Partnerské linky: festivaly 2016