FOTOREPORTY

 
ikona close

EDM FESTIVAL (CoreFoto)

Datum: 27.07.2013 , Místo konání: Poděbrady - Jezero Poděbrady
DJs: PULDIS, ERGEE, ADLET, EXTASY DJS, CUBE, JDL & RSD, STEFFI & VOSTIX, SEBASTIAN DELUCA, JOHNY JONAS, SCANDAL, REVIS, P!NKBOYZ, THONIC, JDL & RSD, ED BASS, WWERA, MCBASSBARAS, Gabanna, Im Cyber, Brooklyn, Stanzim, RudeBoy, Panorama
O párty: Zbrusu nový taneční festival EDM přichází do Čech! Jako svoje útočiště a spolupracující město si vybral lázeňské městečko Poděbrady, vzdálené 50 km od Prahy. Dne 27.7. se zde uskuteční EDM, tedy Electronic Dance Music open air festival. To vše v prostorech místního jezera. Pro 3000 posluchačů zde vystoupí jedinečný výběr 30ti domácích i zahraničních DJů. Hlavními hvězdami a tahákem akce, budou krásné a talentované DJky Im Cyber a Ergee, jako třetí headliner je pro Vás připraveno velké překvapení, které jsme zatím zveřejnili pod krycím jménem „SCANDAL“! EDM Festival se stane jednou z největších událostí taneční scény tohoto roku v regionu, Vzhledem k faktu, že se jedná o 1.ročník, bude se nový festival chtít ukázat v co nejlepším světle. Návštěvníci se můžou těšit na profesionální ozvučení a organizátoři slibují velkolepou světelnou a laserovou show. Už teď víme, že na své si na 3 pódiích přijdou příznivci Dance, House, Tech i Drum´n´Bass. Line-up festivalu obsahuje 30 velmi zajímavých jmen, které jsme vybrali dle striktních pravidel, tak abychom namíchali taneční koktejl, pro všechny opravdové Party People. Máte se na co těšit. Bude to opravdu SCANDAL!
 
 
 
Popis:

U jezera v Poděbradech se uskutečnil první ročník festivalu EDM. Festival hodnotím kladně a věřím, že je zde šance do budoucna pro další zajímavý open air elektronické hudby. Škoda jen, že párty musela být ve 3 hodiny ráno ukončena a pařmenům tak nezbylo než odejít na afterparty do klubu... Mrkněte na fotky, najdete se?


Více info o této party
ikona fotoreporty
ikona reporty
Žádný report
k této party
 
 
 
 

Partnerské linky: festivaly 2016